Minipivovar Jelínkova vila

Navštivte minipivovar Jelínkova vila v srdci Vysočiny

Hotel a minipivovar Jelínkova vila

Minipivovar, který je součástí hotelu Jelínkova vila, jsme vystavěli a zprovoznili v průběhu let 2003-2004. Navázali jsme tím na staletou tradici vaření piva ve Velkém Meziříčí, která zanikla v únoru 1949. Maximální produkcí 4000 hektolitrů piva ročně se řadíme do kategorie minipivovarů. Naše pivo Harrach vaříme tradiční rukodělnou metodou a poctivou českou cestou "varna – spilka – sklep". Byli jsme za něj již mnohokrát oceněni, mj. Českou pivní pečetí nebo cenou Minipivovar roku.

Ochutnejte pivo Harrach

Pivo Harrach je pravé české pivo s působivým charakterem, daným přírodním nasycením oxidem uhličitým, jemnou vůní, bohatou pěnivostí a plností neboli chlebnatostí chuti. Navíc obsahuje přírodní vitamín B, a to zejména v kvasinkách spodního kvašení, jež způsobují lehké zakalení piva. Pivo ze zásady nefiltrujeme, nepasterizujeme a nepřidáváme do něj žádné stabilizátory či jiné nepřírodní látky.

Základní – trvalou – nabídku našeho minipivovaru tvoří světlý a tmavý ležák. Kromě toho najdete na výčepu vždy i jeden až dva z celkem dvanácti pivních speciálů (např. medový speciál, velkomeziříčský speciál nebo kávový ležák).

 
Pivo také dodáváme do různých podniků a prodejen v Brně, Praze atd., abyste si ho mohli užít i jinde. Podívejte se na jejich seznam.

Prohlédněte si náš minipivovar

Pivním badatelům nabízíme kromě objevování chuti piva Harrach také prohlídku našeho minipivovaru. Během ní se dozvíte, jak a z čeho pivo vyrábíme, čemu vděčí za svůj charakter a na čem všem záleží, aby správně dozrálo. Povíme Vám i něco málo o historii minipivovaru, značky Harrach a Jelínkovy vily.

K pivu patří dobré jídlo

Minipivovar v srdci Vysočiny - Jelínkova vilaV Jelínkově vile vaříme vedle oceňovaného piva i skvělé jídlo. Můžete ochutnat např. řadu rybích specialit z čerstvých sladkovodních ryb, nejrůznější pochoutky k pivu a vínu (rybí škvarky, pivovarskou topinku, tatarský biftek apod.), ale i klasickou českou kuchyni včetně výborných dezertů. To vše v originálním prostředí starého mlýna.

 


Odpočiňte si v historickém pokoji

Po návštěvě minipivovaru Jelínkova vila můžete přespat v našem hotelu

Pokud se rozhodnete spojit návštěvu minipivovaru s prohlídkou Velkého Meziříčí nebo jinými aktivitami, jistě oceníte příjemné ubytování. V našem hotelu najdete pohodlné jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, velké apartmány s kuchyňským koutem i krásné historické pokoje. Po ochutnávce piva Harrach si tak můžete odpočinout např. v originální dobové posteli z časů hraběte Františka Harracha nebo továrníka Karla Jelínka.

Rezervujte si návštěvu minipivovaru v Jelínkově vile ještě dnes. Těšíme se na Vás!

 

Kde nás najdete
ve Velkém Meziříčí
Třebíčská 342/10
v blízkosti dálnice D1

Dojezdnost 5 minut z exitu 146 a 141.

 

 

Návštěvní kniha

Pěkný interiér, nezakouřené prostředí, příjemná obsluha, chutné jídlo a čisté záchody. Výborné místní pivo Harrach

Roman Cejka, booking.com
Virtuální prohlídka Prohlédněte si naše prostory on-line

 

 

Nahoru
string(5) "cs-cz"