Minipivovar Jelínkova vila

Pivo Harrach z minipivovaru Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí

Hotel a minipivovar Jelínkova vila

Minipivovar, který je součástí hotelu Jelínkova vila, jsme zprovoznili v roce 2004 a navázali jsme tím na staletou tradici vaření piva ve Velkém Meziříčí. Maximální produkcí 4 000 hektolitrů ročně se řadíme do kategorie minipivovarů.

Naše pivo Harrach jsme pojmenovali po jednom z majitelů místního zámku a vaříme ho tradiční rukodělnou metodou a poctivou českou cestou „varna – spilka – sklep“. Byli jsme za něj už mnohokrát oceněni, mj. Českou pivní pečetí, cenou Minipivovar roku nebo označením Regionální potravina. Také jsme se několikrát objevili v televizi, např. v pořadu Víkend na TV Nova.

 Prodej piva a pivních dárků  


  Kde se točí naše pivo     


ochutnejte pivo harrach

Pivo Harrach je pravé české pivo s působivým charakterem daným přírodním nasycením oxidem uhličitým, jemnou vůní, bohatou pěnivostí a plností neboli chlebnatostí chuti. Ze zásady ho nefiltrujeme, nepasterizujeme a nepřidáváme do něj žádné stabilizátory či jiné umělé látky.

 

Základní – trvalou – nabídku našeho minipivovaru tvoří světlý a tmavý ležák. Kromě toho najdete na výčepu vždy i jeden až dva z celkem dvanácti pivních speciálů.


Pivo Harrach z minipivovaru Jelínkova vila

K pivu patří dobré jídlo

V Jelínkově vile vaříme vedle oceňovaného piva i skvělé jídlo.

Můžete ochutnat např. řadu rybích specialit z čerstvých sladkovodních ryb, nejrůznější pochoutky k pivu a vínu (rybí škvarky, pivovarskou topinku, tatarský biftek apod.), ale i klasickou českou kuchyni včetně výborných dezertů.

To vše v originálním prostředí starého mlýna.


Rezervujte si návštěvu restaurace a minipivovaru v Jelínkově vile ještě dnes. Těšíme se na vás!


Využít můžete také dárkové poukazy.
Rybí specialita v restauraci Jelínkova vila
Pivo Harrach a pečené vepřové koleno v restauraci Jelínkova vila
Pivo Harrach a dřevorubecký steak v restauraci Jelínkova vila
Rybí chipsy