Rybí restaurace ve Velkém Meziříčí

Ve chvíli, kdy se kuchaři v jiných restauracích ráno odebírají krájet cibuli do guláše, si u nás navlečou holínky, do ruky vezmou topůrko a jdou do sklepa k rybám. Naloví si je a kompletně zpracují. Nikdy nezamrazujeme do foroty, garantujeme 100% čerstvost.

Milan Hotárek, provozní a šéfkuchař

Přijďte posedět do příjemného prostředí naší rybí restaurace ve Velkém Meziříčí, která Vás zaujme originálním interiérem ve stylu starého mlýna. Nabízíme sladkovodní rybí speciality ze 100% čerstvých ryb a vlastní nefiltrované, nepasterizované pivo Harrach. U nás poznáte, že jídlo je nejen gurmánský, ale i kulturní zážitek.

Pro rezervaci prosím volejte +420 566 502 200 (pro rezervaci stolu v naší restauraci na neděli prosím volejte co nejdříve. Je možné, že v důsledku vládních opatření bude otevírací doba restaurace v neděli zkrácena. Děkujeme za pochopení).
 


Virtuální prohlídka restaurace Jelínkova vila

Co ochutnat - jídelní a nápojová nabídka Jelínkovy vily

V době výlovů servíruje naše rybí restaurace speciality až z 11 druhů čerstvých ryb a více než 40 tradičních i delikátních rybích specialit. Ryby uchováváme unikátním způsobem v průtočné říční vodě, takže jsou opravdu 100% čerstvé. Nabízíme např. kapra, pstruha, lína, sumce, štiku, candáta, úhoře nebo amura a tolstolobika. Samozřejmostí jsou i pokrmy z mořských ryb, jako je tuňák či losos. Přijeďte za námi do Velkého Meziříčí, jsme vyhlášená rybí restaurace po celé republice.

Nejen dobrým pivem a čerstvou rybou živ je člověk, a proto v jídelním a nápojovém lístku rybí restaurace najdete také pečená vepřová žebírka a kolena, pokrmy z jehněčího, hovězího, vepřového a kuřecího masa, dezerty, velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů a kvalitní moravské víno. Podívejte se na celý jídelní lístek naší rybí restaurace. 

Interiér rybí restaurace v Jelínkově vileRybí restaurace ve Velkém Meziříčí na VysočiněObsluha rybí restaurace v Jelínkově vile ve Velkém Meziříčí3 důvody, proč jsme se zaměřili na rybí speciality

Prvním důvodem, proč vybudovat kvalitní rybí restauraci, bylo přinést do Velkého Meziříčí něco nového a odlišného. Z celkového pohledu není na Vysočině příliš mnoho restaurací vyhraněných na rybí speciality. Naučili se k nám jezdit hosté z Brna, Jihlavy, Třebíče, Žďáru nad Sázavou i většího okolí. Velkou výhodou je dálnice D1, která vede přímo nad Velkým Meziříčím. Přerušte svou cestu po dálnici a posaďte se do stylové rybí restaurace.

Druhým důvodem pro rybí restauraci bylo zaměření naší mateřské firmy AQUEKO, spol. s r.o. na vodohospodářské stavby – zejména rybníky – a chov ryb. Naše rybí speciality připravujeme z vlastních čerstvých ryb. Pokud chov nestačí, obracíme se při koupi výhradně na přední česká rybářství.

Třetím a důležitým důvodem pro rybí restauraci je zdravá výživa. Rybí maso patří k nejkvalitnějším potravinám a rybích restaurací specializovaných na sladkovodní ryby není v České republice mnoho. Snažíme se naše hosty naučit, že konzumací rybích specialit si kupují i kousek svého budoucího zdraví.

Rybí speciality v rybí restauraci Jelínkova vila - pstruhRybí specialita v Jelínkově vile ve Velkém MeziříčíUkázka pokrmu v rybí restauraci Jelínkova vila Výhody naší rybí restaurace

  • Rybí speciality připravujeme vždy pouze z čerstvého masa, protože rybí maso obsahuje hodně vody a zmrazením se jeho kvalita výrazně zhorší.
  • Živé ryby uchováváme v tekoucí vodě ve sklepení hotelu a rybí restaurace.
  • V sezoně si můžete vybrat až z 11 druhů ryb. Nabídka je omezena v době hájení některých druhů a v období, kdy se neprovádějí výlovy rybníků.
  • Rybí restaurace je klimatizovaná.
  • Kapacita naší rybí restaurace je 55 míst. Salonek nabízí posezení pro dalších 35 hostů.
  • Pokud se rozhodnete zrdržet déle, rádi Vás ubytujeme v našem hotelu.

Interiér rybí restaurace v Jelínkově vile - příjemné prostředí pro hosty Restaurace Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí - vyhlášené rybí specialityV restauraci Jelínkova vila se líbí dětemVyzkoušejte pivo Harrach

Minipivovar v Jelínkově vile (dříve též zvaný Malostránský) byl vystavěn a zprovozněn v průběhu let 2003–2004. První vaření piva zde proběhlo na Velký pátek 9. dubna 2004. Pivovar tím navázal na staletou tradici vaření piva ve Velkém Meziříčí, která zanikla v únoru 1949.

Maximální možnou varnou produkcí 4000 hektolitrů piva ročně se řadí do kategorie minipivovarů. Pivo se vaří tradiční rukodělnou metodou a poctivou českou cestou "varna – spilka – sklep". Naše pivo získalo již mnoho ocenění a hostům chutná. Základní - trvalou nabídku tvoří světlý a tmavý ležák.

Naše pivo a rybí speciality z čerstvého kapra, pstruha, lína atd. jsou nejen výborným obědem, ale i příjemnou večeří ve stylovém prostření rybí restaurace. Naučili se k nám jezdit hosté z celé Vysočiny i z Jihomoravského kraje, protože za rybími specialitami z čerstvě upravených ryb stojí za to přijet. Pokud jste v Jelínkově vile ještě nebyli, rádi Vám poradíme kudy k nám.

Provozní doba restaurace Jelínkova vila

Po-Čt 11:00–22:00 hodin
Pá–So 11:00–23:00 hodin
Ne 11:00–21:00 hodin
 


Prohlášení - AHRČR

Ke stažení zde: docProhlášení - AHRČR

Dezert v restauraci Jelínkova vila Gastronomické zážitky v restauraci Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí
Gastronomie v restauraci Jelínkova vila

Lákavý dezert z restaurace Jelínkova vila

Vepřová panenka z restaurace Jelínkova vila
Chutné menu restaurace Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí
 
Kde nás najdete
ve Velkém Meziříčí
Třebíčská 342/10
v blízkosti dálnice D1

Dojezdnost 5 minut z exitu 146 a 141.

 

 

Návštěvní kniha

Pěkný interiér, nezakouřené prostředí, příjemná obsluha, chutné jídlo a čisté záchody. Výborné místní pivo Harrach

Roman Cejka, booking.com
Virtuální prohlídka Prohlédněte si naše prostory on-line

 

 

Nahoru
string(5) "cs-cz"