Článek - školeni - vybavení

Vybavení místností

V našich zasedacích a školicích místnostech vám nebude nic chybět. Můžete využít veškeré naše vybavení a služby: Wi-Fi, dataprojektor, flipchart, ozvučení, TV, video, DVD, kopírku, fax, skener, klimatizaci, kuchyňku a automatické sluneční rolety. Vaše firemní akce nebude ničím rušena.

Poloha školicích místností

Všechny místnosti jsou součástí našeho hotelového komplexu. Ten najdete ve středu České republiky na Vysočině, přímo v centru města Velké Meziříčí a pouhých 6 minut jízdy z dálnice D1. U hotelu vám bude k dispozici parkoviště.

Možnosti ubytování se slevou

V případě vícedenní firemní akce či školení vás rádi ubytujeme v našem hotelu. Při pronájmu sálů garantujeme nejnižší ceny ubytování - od 1 275 Kč včetně snídaně, Wi-Fi, vstupu do sauny a monitorovaného parkování.

Občerstvení a stravování pro firemní akce

Přímo do školicích místností dodáváme chutné občerstvení. Rádi vám předvedeme naše kulinářské uměním a to i v podobě obědů a večeří, které podáváme v naší hotelové restauraci. Dle velikosti skupiny nabízíme buď výběr z jídelního lístku, anebo jednotné menu. Po domluvě s naším šéfkuchařem vám také rádi naservírujeme jídla dle vašeho přání, např. vegetariánské či veganské. Restaurace samotná nabízí také rybí speciality.


Odpočinek, wellness, zážitky, ...

Po práci má přijít zábava a odpočinek. U nás se máte na co těšit. Nabízíme možnost vydat se na exkurzi do našeho pivovaru, vyzkoušet naši rybí restauraci nebo navštívit naše wellness centrum, kde mají naši hosté po celou dobu pobytu k dispozici saunu zdarma.


Náš tip: prohlídka pivovaru

Firemní akci vám doporučujeme zpestřit prohlídkou našeho pivovaru s ochutnávkou piva Harrach přímo z tanku.