Jedinečný zážitek na Vysočině

Vítejte v Jelínkově vile, budově prosycené historií a jemnou sladovou vůní piva Harrach. Přijeďte si odpočinout do hotelu. Nabízíme stylové historické pokoje i moderní apartmány a všichni naši hosté mají vstup do wellness zóny se saunou zdarma. Také si pochutnáte. Připravíme vám například jednu z našich specialit z čerstvých ryb, které uchováváme unikátním způsobem živé v průtočné říční vodě. Přijeďte k nám na pivo. Poctivé, české a ručně dělané. Komplexnost služeb dokazují i školicí prostory. Nabízíme také dárkové poukazy do restaurace, na ubytování či na nákup piva.


Vítejte u nás!

V rámci seriálu o českých řemeslných pivovarech se v pořadu Víkend na TV Nova objevila reportáž o našem minipivovaru v Jelínkově vile:Aktuální nabídka piv

  • Světlý ležák Original
  • Tmavý ležák

beer-new

Návštěvní kniha

Martina a jiřina drápalíkovi

Děkujeme celému kolektivu Jelínkova vila za příjemně strávený Wellness pobyt. Prostředí tohoto hotelu je velice příjemné, všude vládne čistota a pořádek. Personál je velice milý. Smekáme pochvalu kolektivu v restauraci - kuchařům včetně číšníkům. Strava velice výborná!!!
Nemůžeme ani opomenout krásné zázemí wellness. Užasné paní masérky. Rádi se vrátíme!

Tomáš ventruba

Chtěl bych Vám vyjádřit slova díků za Vaši ochotu a Váš čas, který jste věnovali rodině mé přítelkyně. Byli velmi spokojeni a vážili si Vašeho osobního přístupu. Byli také nadšeni servírovanými pokrmy a myslím, že se stali milovníky ryb. Hned mi říkali, jak si vyzkouší recepty uvařit doma a pro další inspiraci opět navštíví Váš podnik. Jsem rád i za ně a Vám děkuji z celého srdce za dokonalý gastronomický zážitek.

Rodina Mičíkova a Novomanželé Šimkovi

Děkujeme všem zaměstnancům za nádhernou svatební hostinu a svatební noc v historickém pokoji. Zametání rozbitého talířku a celé přivítání bylo super, obsluha rychlá a velice příjemná a jídlo úžasné. Rybí škvarky, chipsy a gulášek můžeme jen doporučit! Ještě jednou díky všem!!!