Prostory pro firemní školení, školicí místnosti

Hledáte prostory pro pořádání semináře či firemní akce? Pořádáte firemní školení, ale nenašli jste vybavenou školicí místnost na úrovni? Chcete Vašim zaměstnancům (či klientům) prezentovat v příjemném prostředí a potěšit je kvalitním kulinářským zážitkem? Potom jste tu správně. Dovolte nám představit naše školicí místnosti.

w IMG 9096-HDRw IMG 9105-HDRw IMG 9153-HDR 

 

 

Firemní školení a pořádání firemních akcí

Naším prvotním záměrem je nachystat Vám kvalitní a seriózní zázemí pro Vaše jednání, školení nebo konferenci. Nabízíme pronájem školicí místnosti, zasedací místnosti a konferenční místnosti s občerstvením a plným vybavením v klidném prostředí našeho hotelu. K dispozici máme více typů zasedacích místností s kapacitou až pro 70 osob.

Ve všech sálech je výborná přístupnost denního světla s možností plného zatmění a klimatizace.

w IMG 9010-3w IMG 9023 w IMG 8999


 

Virtuální prohlídka školicích místností

  • Velký sál
  • Malý sál
  • Spojené sály

Ideální prostor pro školení, semináře nebo pořádání firemních akcí. Velký sál má kapacitu 30 osob.

Školicí místnost - velký sál, uspořádání do lavic Školicí místnost - velký sál, uspořádání do U Školicí místnost - velký sál, fotografie uspořádání do U

 

Zasedací místnost pro školení a menší firemní akce s kapacitou 16 osob.

Místnost pro firemní školení - uspořádání do lavic Místnost pro firemní školení - uspořádání do U Místnost pro firemní školení - fotografie uspořádání do lavic, zepředu Místnost pro firemní školení - fotografie uspořádání do lavic, zezadu

 

Konferenční prostor pro větší semináře, školení nebo firemní akce pro více lidí s kapacitou 50-70 osob.

Pořádání firemních akcí - spojené sály, uspořádání do U 1 Pořádání firemních akcí - spojené sály, uspořádání do U 2 Pořádání firemních akcí - spojené sály, uspořádání do lavic

 

Školicí místnost - spojené sály, fotografie uspořádání do U, zezadu Pořádání firemních akcí - spojené sály, fotografie uspořádání do lavic Pořádání firemních akcí - spojené sály, uspořádání do U, zezadu

 


Vybavení místností

Pro zasedací a školicí místnosti máme k dispozici tato zařízení:
dataprojektor, wifi internet, flipchart, ozvučení, TV, video, DVD, kopírka, fax a scanner, klimatizace, kuchyňka a automatické sluneční rolety. Vaše firemní akce nebude ničím rušena.

Poloha školicích místností

Všechny místnosti jsou součástí našeho hotelového komplexu. Ten se nachází ve středu republiky na Vysočině v centru Velkého Meziříčí, 6 minut jízdy od dálnice D1. U hotelu je k dispozici parkoviště.

Přesnou adresu máme uvedenu v kontaktech.

Možnosti ubytování se slevou

V případě vícedenní firemní akce či školení Vám rádi nabídneme služby našeho hotelu.

Při pronájmu sálů garantujeme nejnižší ceny ubytování - od 875,- Kč včetně snídaně, WiFi internetu, wellness bazénu se saunou a monitorovaného parkování.

Občerstvení a stravování pro firemní akce

Přímo do školicích místností dodáváme klasické občerstvení.

Rádi Vám předvedeme naše kulinářské umění. Obědy a večeře podáváme v hotelové restauraci. Dle velikosti skupiny hostů nabízíme pokrmy výběrem z jídelního lístku nebo jednotným menu. Po bližší domluvě s naším šéfkuchařem můžeme servírovat druhy jídel dle Vašeho přání.

Odpočinek, wellness, zážitky, ...

Jednání, školení nebo konference se většinou vedou v seriózním, ne-li formálním duchu. Tyto firemní akce můžou být dosti unavující, obzvláště, když mají trvat celý den. Podstatnou věcí je tedy i možnost relaxace - nabízíme Vám možnost odhodit Vaši firemní tvář a vydat se například na exkurzi našeho pivovaru, vyzkoušet naši rybí restauraci, nebo navštívit naše wellness centrum. Pro ubytované hosty je zdarma připraven bazén a sauna.

Prohlídka pivovaru

Firemní akci si můžete zpestřit prohlídkou pivovaru s ochutnávkou piva přímo z tanku.

Ceník zasedacích místností

Velký sál 2.550,- Kč / den
Malý sál 1.550,- Kč / den
Spojené sály 4.050,- Kč / den

Plné znění ceníku (technika, slevy na ubytování a další informace) je dostupné zde.

Kde nás najdete
ve Velkém Meziříčí
Třebíčská 342/10
v blízkosti dálnice D1

Dojezdnost 5 minut z exitu 146 a 141.

 

 

Návštěvní kniha

Pěkný interiér, nezakouřené prostředí, příjemná obsluha, chutné jídlo a čisté záchody. Výborné místní pivo Harrach

Roman Cejka, booking.com
Virtuální prohlídka Prohlédněte si naše prostory on-line

 

 

Nahoru
string(5) "cs-cz"