Něco o rybách

Proč jsme se zaměřili na sladkovodní ryby?

wIMG 8215

Prvním důvodem, proč vybudovat kvalitní rybí restauraci, bylo přinést do Velkého Meziříčí něco nového a odlišného. Z celkového pohledu není na Vysočině příliš mnoho restaurací vyhraněných na rybí speciality. Naučili se k nám jezdit hosté z Brna, Jihlavy, Třebíče, Žďáru nad Sázavou i většího okolí.

Druhým důvodem pro rybí restauraci bylo zaměření naší mateřské firmy AQUEKO, spol. s r.o. na vodohospodářské stavby – zejména rybníky – a chov ryb. Naše rybí speciality připravujeme z vlastních čerstvých ryb. Pokud chov nestačí, obracíme se při koupi výhradně na přední česká rybářství.

Třetím a důležitým důvodem pro rybí restauraci je zdravá výživa. Rybí maso patří k nejkvalitnějším potravinám a rybích restaurací specializovaných na sladkovodní ryby není v České republice mnoho. Snažíme se naše hosty naučit, že konzumací rybích specialit si kupují i kousek svého budoucího zdraví. 

Ryby upravujeme vždy pouze čerstvé, protože rybí maso obsahuje hodně vody a zmrazením se jeho kvalita výrazně zhorší. Živé ryby uchováváme v tekoucí vodě ve sklepení hotelu.

Omezenost nabídky čerstvých ryb je způsobena dobou hájení některých druhů a obdobím, kdy se neprovádějí výlovy rybníků.

wIMG 8206wIMG 8228wIMG 8239 

Kde nás najdete
ve Velkém Meziříčí
Třebíčská 342/10
v blízkosti dálnice D1

Dojezdnost 5 minut z exitu 146 a 141.

 

 

Návštěvní kniha

Pěkný interiér, nezakouřené prostředí, příjemná obsluha, chutné jídlo a čisté záchody. Výborné místní pivo Harrach

Roman Cejka, booking.com
Virtuální prohlídka Prohlédněte si naše prostory on-line

 

 

Nahoru
string(5) "cs-cz"