Kudy k nám
Restaurací specializovaných na přípravu pokrmů ze sladkovodních ryb není v České republice mnoho. Proto se snažíme tuto mezeru doplnit a srdečně Vás zveme na rybí kuchyni do stylového prostředí starého mlýna s vlastním pivovarem.
Na výběr máte z 11 druhů ryb upravených na více než 40 různých způsobů – od tradičních receptů až po speciality rybí kuchyně. Ryby upravujeme vždy pouze čerstvé. Živé ryby uchováváme v tekoucí vodě ve sklepení hotelu Jelínkova vila.
Na Vysočině jsme nejznámější rybí restaurací. Naučili se k nám jezdit hosté z Brna, Jihlavy, Třebíče, Žďáru nad Sázavou i většího okolí. Rádi Vám usnadníme najít cestu k nám.
… všechny cesty vedou k nám. :-) Pobyt doporučujeme rezervovat, ať už se jedná o restauraci či ubytování.