Kariéra

Na hlavní pracovní poměr přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici:

  • Pomocná síla do kuchyně

JV 1200x628_pomoc-sila_01-3

Náplň práce:

  • Příprava brambor a další zeleniny
  • Úklid kuchyně, restaurace a toalet
  • Mytí nádobí
  • Výpomoc při přípravě hotelových snídaní
  • Práce je vhodná i pro začátečníky - vše Vás naučíme

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost a spolehlivost

Na oplátku nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí restaurace
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Práci na střídavé celodenní směny - 1 den směna, 2 dny volna

Benefity:

  • Možnost přespání mezi směnami přímo v hotelu Jelínkova vila
  • Personální zvýhodněná strava
  • Možnost využívat hotelové wellness
  • Zvýhodněné ceny na pivo Harrach

  • Naše pivo Harrach

    Právě v nabídce:

    Pšeničné pivo

    American IPA

    Světlý ležák ORIGINAL

    Tmavý ležák

    Více o pivu Harrach

  • Pivo Harrach je oficiálním regionálním produktem Vysočiny 05
Rychlá rezervace
PŘÍJEZD calendar
ODJEZD calendar
Kde nás najdete
ve Velkém Meziříčí
Třebíčská 342/10
v blízkosti dálnice D1

Dojezdnost 5 minut z exitu 146 a 141.

Návštěvní kniha

Pěkný interiér, nezakouřené prostředí, příjemná obsluha, chutné jídlo a čisté záchody. Výborné místní pivo Harrach

Roman Cejka, booking.com
Virtuální prohlídka Prohlédněte si naše renovované prostory on-line

Nahoru